در طول سالها ، گیاهان نقش مهمی در زندگی هر انسانی به ویژه در موارد مختلف دارند. ما از طیف گسترده ای از درختچه های گلدار به عنوان برنامه های داخلی و خارجی استفاده می كنیم زیرا آنها توانایی تبدیل ظاهر قدیمی و بایر خانه را به یك خانه مدرن و كلاسیك دارند. ویژگی های متمایز آنها ظاهری اغواکننده و شادی کامل را برای رهگذران ایجاد می کند به محض اینکه در اطراف مجاورت مرتب شوند. اگر می خواهید در حیاط جلوی خود بیانیه ای ملودرام ارائه دهید ، می توان آنها را در ظروف یا گلدان های تزئینی گله کرد.

در روز ولنتاین یا سالگرد ، ما هرگز نمی توانیم دسته گل را به عزیزان خود هدیه دهیم زیرا می خواهیم قدردانی خود را از داشتن آنها در زندگی خود نشان دهیم. ما می  قیمت گل آزالیا خواهیم به آنها بگوییم که هر کاری که آنها انجام داده اند ارزش یادآوری است. معمولاً ، متداول ترین گل که ما می دهیم گل سرخ است زیرا نماد معنای واقعی عشق و عاشقانه است. برای عروسی ها ، گل های فصلی مانند گاردنیا و پیچک انتخاب عالی هستند. رایحه آن عطر و بویی ماندگار و دلپذیر را برای میهمانان و بازدیدکنندگان می فرستد و خطوط پیچک به معنای انعطاف پذیری و عزم راسخ است ، و توانایی چسبیدن و اتصال زوجین به یکدیگر را دارد.

از طرف دیگر ، طراحان چشم انداز ترجیح می دهند از گیاهان مصنوعی در فضای باز به جای شاخ و برگ واقعی استفاده کنند زیرا به راحتی از بین نمی روند و شکوفه های آنها سالها طول می کشد. زیبایی گیاهان گلدار مصنوعی می تواند با چشم انداز استاندارد گلهای واقعی رقابت کند ، زیرا آنها از مواد پلی اتیلن با درجه صنعتی بالا و مخلوط با تخریب ماوراio بنفش ساخته شده اند. در برخی از ساختمانها و م commercialسسات تجاری ، پارکها ، کافه ها و لابی هتل ها ، طراحان ترجیح می دهند از گیاهان مصنوعی در فضای باز مانند آزالیای مصنوعی ، شمعدانی و بوگنویلای نمایش داده شده در ظروف زیبایی استفاده کنند زیرا فضای مناسبی را ایجاد می کنند و به تدریج قلب علاقه مندان به باغ را تسخیر می کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *