چشم انداز – اولین کاری که در هر پروژه دکور ققنوس انجام می شود ، ایجاد چشم انداز است. استفاده از یک هدف محکم از موارد لازم برای تحقق ، کلید موفقیت در فرم است. یک پایه محکم باعث می شود تا شما سایر اجزای طراحی داخلی ققنوس را اضافه کنید.

به مربی خود اعتماد کنید: شما سازنده / مربی خود را به اندازه کافی انتخاب کرده اید. شما بهترین روابط و توافق نامه های قراردادی را ایجاد کرده اید. اکنون ، به سیستم اعتماد کنید و به مربی خود اعتماد کنید.

یک نکته اساسی – سعی کنید شخصی را اجاره کنید که فکر می کنید جای نگرانی نیست. شما باید راحت باشید و در مورد برنامه های خانه با او بحث کنید. علاوه بر این ، این پیمانکار باید ساده باشد که در آن صحبت کردن در مورد پیشرفت پروژه شما ساده است. یکی از کلیدهای موفقیت در ساخت خانه – چه برای یک ساختمان جدید و چه برای یک بازسازی صرف – راهی برای بیان هر چه زنان و مردان است بازسازی ساختمان ایجاد می شود. و پیمانکار باید متوجه شود.

با داشتن تعداد کمی از نقشه های خانه ، مالک می داند که نمایندگی ها چه نمایندگی هایی را انتظار دارند که محل زندگی آنها ظاهر شود و آیا فضای کافی برای پاسخگویی به سبک زندگی آنها دارد. نه تنها این ، بلکه برنامه ها در واقع مانند یک توافقنامه الزام آور بین سازنده و مالک برای آنچه روی آن حساب شده است. این در واقع از هر دو لوته محافظت می کند. اطمینان حاصل کنید که در صورت ایجاد هرگونه تغییر در حین ساخت ، در نقشه ها مشخص شده و توسط هر دو مورد پارامتر شده است.

من شخصاً هرگز کم هزینه ترین پیمانکار را استخدام نکرده ام ، بنابراین هرگز به چنین طرحی طراحی نشده ام. من به عنوان یک پیمانکار ساختمان ، سازنده خانه ، صاحب خانه و افرادی که در تعمیر و تعمیر خانه ها مشارکت دارند ، می توانم یک چیز را به شما قول دهم ، که شما قادر خواهید بود کسی را بیشتر کشف کنید.

قبل از انتخاب ، از خانواده خانوادگی فقط کمی مشاوره در زمینه طراحی داخلی بگیرید و مجلات مختلف را مرور کنید. ببینید چه چیزی در آنجا کمرنگ می شود و چیزی را مشاهده می کنید که به افراد الهام می بخشد. بودجه تزئینات خود را پوچ در نظر بگیرید. هنگامی که شروع به اضافه کردن طبقه ، مبلمان و کمد جدید می کنید ، هزینه های بسیار بیشتری را جمع می کنید. ببینید که در انجام آنچه از قبل در رابطه با تغییرات عمده هزینه آن وجود دارد ، کاملاً انجام می شود.

معاملات بازار Zeeland Michigan را به عنوان مثال در نظر بگیرید. 26.53٪ متعلق به خانه های فروشی در Zeeland قبل از سال 1939 ساخته شده است. برای لذت بردن از طرح های قدیمی و طرح های باستانی آماده باشید. اگرچه ممکن است چنین خانه هایی از نظر ظاهری بسیار خوب عمل کنند ، اما واقعاً راحت ترین گزینه برای زندگی طولانی مدت نیست. این جنبه را در ذهن داشته باشید و سعی کنید گزینه های واقعی قدیمی Zeeland Michigan را جایگزین کنید.

با در نظر گرفتن تقریباً همه چیز ، یک طراح داخلی فقط چشم انداز شما را برای خانه شما به اشتراک نمی گذارد ، آن را توسعه دهید تا خانه ای که نه تنها از نظر زیبایی زیبا باشد ، بلکه راحت و لوکس باشد و از پتانسیل کامل آن استفاده کند.